Proč byste měli investovat do dvou různých služeb, když je lze sloučit do jedné a můžete ušetřit peníze?
Nezávazná poptávka Levné a komfortní
sídlo vaší společnosti
V Brně i v Praze, kancelář můžete mít kdekoliv!
CHCI SÍDLO

Jakou službu hledáte?

Založení společnosti s.r.o.

Potřebujete založit novou společnost s.r.o. a současně využívat i některé z našich kvalitních sídel na super adrese? U nás získáte založení s.r.o. za nejlepší cenu na trhu, a to již od 1.900 Kč + notářské a zákonné poplatky.
CHCI VĚDĚT VÍCE

Poskytnutí sídla společnosti

Proč investovat do dvou různých služeb, když je lze sloučit do jedné a můžete ušetřit peníze? Jako jediní v České republice vám v rámci jedné ceny nabízíme skvělou kombinaci – sídlo společnosti a kancelář pro vaše jednání.
CHCI VĚDĚT VÍCE

Prodej hotové (ready made) společnosti

Pokud potřebujete společnost ihned k podnikání a využijete-li k ní naše sídlo, získáte s.r.o. již zapsanou v obchodním rejstříku a připravenou pro vaše podnikatelské účely, a to za cenu 11.900 Kč.
CHCI VĚDĚT VÍCE

NEJSEM SI JISTÝ

Pokud si ještě nejste jistí, co přesně hledáte, kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme. V našich častých dotazech se dozvíte spoustu informací. Pokud jste nenašli co hledáte, jsme pro Vás vždy na příjmu.
CHCI VĚDĚT VÍCE

Požádejte si o nezávaznou konzultaci!

O nás

Společnost Companies and Offices, a.s. vznikla v roce 2011 a působí v Praze a v Brně.

Při svém vzniku jsme si dali za cíl zakládat klientům společnosti s.r.o. na míru a zájemcům o již založené společnosti nabídnout jejich prodej s perfektním právním servisem za nejnižší ceny a s kvalitním sídlem.

Naší velkou výhodou je, že nemovitosti, ve kterých poskytujeme služby sídla společnosti zapsaného v obchodním rejstříku a přístup do kanceláře pro vaše jednání jsou ve vlastnictví naší mateřské společnosti DEOS SYSTEMS SE. Naši klienti proto mají jistotu stability sídla svojí firmy.

Nyní, v roce 2021, kdy oslavíme 10 let naší existence vidíme, že naše cíle se nám podařilo splnit. Pro naše klienty jsme založili téměř tisíc společností s.r.o a naše služby poskytování sídla společnosti využívají stovky klientů.

Kontakty

Klientské centrum Brno

Příkop 6 – Budova IBC
602 00 Brno
Tel.: +420 602 181 182
E-mail: info@spolecnostiasidla.cz

Klientské centrum Praha

Jeremiášova 2722/2a
155 00 Praha 13
Tel.: +420 720 966 700
E-mail: info@spolecnostiasidla.cz