AKCE PROSINEC - Neplaťte ani korunu celý rok

Zahájení podnikání znamená náklady. Na založení firmy, notáře nebo právníka, tvorbu webových stránek, a mnoho dalších. Mezi ně patří i náklady na sídlo firmy.

Po 10 letech na trhu, kdy jsme se stali jednou z hlavních firem, poskytujících službu sídla firmy, známe dobře potřeby našich zákazníků. Rozhodli jsme se proto přijít s novým produktem, kterým je sídlo firmy na ROK ZADRMA bez nutnosti platit při podpisu smlouvy o poskytnutí sídla firmy další platby na druhý nebo třetí rok předem.

Při podpisu smlouvy o poskytnutí sídla firmy na naši nejžádanější variantu COMFORT Vám tak vše nastavíme podle Vašeho přání a po úhradě jednorázového aktivačního poplatku 500 Kč od nás obdržíte všechny potřebné dokumenty pro notáře i obchodní rejstřík. A fakturu na druhý rok obdržíte e-mailem až za 12 měsíců.

V případě Vašeho zájmu volejte 602 181 12 nebo vyplňte následující formulář a my Vás budeme do druhého sami kontaktovat a domluvíme se na termínu podpisu smlouvy o poskytnutí sídla firmy na rok zdarma.

Tato akce platí pro naše nemovitosti:

Brno, Příkop 6, Budova IBC

Praha, Jeremiášova 2a