Prodej hotové ready made společnosti

Pokud potřebujete společnost připravenou k podnikání a využijete-li některé z našich sídel, tak získáte nově založenou společnost s.r.o. připravenou pro Vaše podnikatelské účely za nejlepší cenu na trhu, a to za 9.900 Kč.

Všechny naše společnosti mají základní kapitál 18.000,- Kč. Pro Vaše pohodlí již mají registrovanou a v obchodním rejstříku zapsanou živnost volnou – Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. Jsou tak připraveny k zahájení podnikání.

Cena 9.900 Kč za převod společnosti je konečná.

Soudní poplatek za zápis změn v obchodním rejstříku hrazený soudu činí 2.000 Kč.

HLEDÁTE VHODNÉ SÍDLO PRO SVOJI STÁVAJÍCÍ, NEBO NOVĚ VZNIKAJÍCÍ SPOLEČNOST?
POTŘEBUJETE REPREZENTATIVNÍ PROSTORY, KTERÉ MŮŽETE VYUŽÍVAT JAKO KANCELÁŘ?
CHYBÍ VÁM REÁLNÉ SÍDLO SPOLEČNOSTI (PODLE ZÁKONA O DPH Č. 235/2004SB. § 4, ODST. 1, PÍSM. I)?
 
Proč byste měli investovat do dvou různých služeb, když je lze sloučit do jedné a můžete ušetřit peníze? Jako jediní v České republice vám v rámci jedné ceny nabízíme více služeb, které můžete využít pro své podnikání – zapsání sídla společnosti a přístup do kanceláře pro vaše jednání s finančním a živnostenským úřadem.

Přidanou hodnotou je možnost využívání našich kanceláří v Brně a v Praze bez ohledu na to ve kterém městě máte své sídlo.

 
 
 

Nezávazná poptávka

Prodej společnosti s ručením omezeným

Každý začátek podnikání s sebou nese celou řadu starostí a vyřizování. Pokud si podnikatelský start chcete usnadnit, pak můžete využít prodej společnosti s ručením omezeným. Taková společnost je plně připravena k zahájení vaší činnosti. Prodej ready made sro společnosti vám tedy uspoří nejen spoustu času, ale také finančních prostředků. Je samozřejmé, že vás bude zajímat u prodeje firem sro cena.

  • Prodej obchodní společnosti je za 9.900 Kč.

U koupě nově založené společnosti je registrovaná a v obchodním rejstříku zapsaná volná živnost – Výroba, obchod a služby uvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. Společnosti na prodej sro jsou tak připravené k zahájení vašeho podnikání.

S námi ušetříte náklady

Pokud využijete uvedenou nabídku na prodej sro s dph, pak ušetříte i za zápis změn v obchodním rejstříku. Což znamená částku 2.000 Kč. Jako jediná firma v České republice vám nabízíme nejen ready made společnosti sro k prodeji, ale i další možnosti. Jednou z nich je například prodej sro společnosti s historií.

  • Další službou je zapsání sídla společnosti a přístup do kanceláře pro umožnění vašeho jednání s finančním a živnostenským úřadem.

Veškeré postupy jsou v naprostém souladu v právním řádem České republiky a možnost ready made společnosti na prodej využila celá řada úspěšných podnikatelů. Firmy na prodej plátce dph využívá v Brně a v Praze. A to bez ohledu na to, kde má své skutečné sídlo. V těchto městech jsou k dispozicí kanceláře pro vaše jednání.

  • Vždy přeci pro klienty nebo zákazníky lépe vypadá, pokud je firma ve větším městě a na dobré adrese.
  • Každý sebemenší detail je vhodné využít ku prospěchu své společnosti.
  • Proto je dobré využít každou možnost, jak být o krok vpředu před konkurencí a uspět na trhu.

A jak bylo řečeno v úvodu, navíc s tím, že ušetříte čas i peníze.